Yurt Fotoğrafları | Denizli Cumhuriyet Erkek Öğrenci Yurdu

Cumhuriyet Erkek Öğrenci Yurdu fotoğrafları

Denizli Cumhuriyet Erkek Öğrenci Yurdu nun oda fotoğraflarını 1 kişilik oda3 kişilik oda ve 4 kişilik oda sayfalarından inceleyebilirsiniz.

 Denizli Cumhuriyet Erkek Öğrenci Yurdu muz Pamukkale Üniversitesi ne yakın öğrencilerin yoğun olarak yaşadığı bir bölgede bulunuyor. Sokağı sessiz, gürültüden uzak, öğrencilerin ders çalışmasına uygun. Denizli‘de uygun fiyatlıekonomikferahgüveniliren iyi ve en temiz yurdu arıyorsanız doğru yerdesiniz. Cumhuriyet Erkek Öğrenci Yurdu nun binası, ön ve arka bahçesi yani dış mekan fotoğrafları, çalışma odaları, ütü odası, yemekhanesi ve diğer sosyal alanları yani iç mekan fotoğrafları ve sokak fotoğraflarını burada görebilirsiniz.

Dış mekan fotoğrafları

İç mekan fotoğrafları

Sokak fotoğrafları

Evet. Erkek öğrenci yurdu muz Tıp Fakültesi’ne 350 metre, kampüs giriş kapısına 400 metre mesafededir. Yürüyerek 5 dakikada kampüse ulaşabilirsiniz. 5 dakika mesafeye servis de mi olsun?

Erkek Öğrenci Yurdu muzda görevli güvenlikçimizin yanısıra 24 saat kamera ile de güvenlik sağlanıyor. Güvendesiniz.

Evet sözleşme yapılıyor. Sözleşme, tüm Eğitim öğretim dönemi (Güz ve Bahar dönemi) için yapılıyor. Sözleşme süreleri bölümlere göre farklılık gösterebiliyor, bundan dolayı üniversitenin ilan ettiği akademik takvime göre derslerin başladığı tarihte başlıyor, final sınavlarının bittiği tarihte bitiyor.

Eğer KYK’ya başvurduysanız ve çıkma ihtimali varsa yada KYK’da kalmak istiyorsanız bize kayıt yaptırmayınız. Önce Özel yurt mu yoksa Devlet yurdu mu istediğinize karar vermelisiniz.

Ücretler tüm Eğitim Öğretim dönemini kapsıyor. Ödeme planı çıkarıyoruz. Elden en fazla 9 yada 10 taksitle ödeyebilirsiniz.

Depozito ücreti var. Size odanızda verilen TV, buzdolabı, çamaşır makinası, masa, sandalye, gardrop vb. eşyaların hasarlanması durumunda eşyaların tamiri depozito ücreti ile yapılıyor yada yenisi alınıyor.

Evet. Yurt ücretlerine 6 çeşit kahvaltı ve 4 çeşit akşam yemeği dahil.

Evet. Bu durum Emniyet Müdürlüğü tarafından da denetim altında. Son giriş saatinden önce yurtta olursanız sizin için iyi olur.En son giriş saati Haftaiçi saat 24:00, haftasonu ise 01:00

Öğrencilerimiz Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş’ın derbi maçlarını izliyorlar.

KAPAT