Galeri2019-01-18T17:55:08+00:00

Denizli Cumhuriyet Erkek Öğrenci Yurdu

Cumhuriyet Erkek Öğrenci Yurdu Denizli de en iyi erkek öğrenci yurdu dur. Denizli ye geldiğinizde erkek yurdumuza uğramadan karar vermeyin.

Denizli Erkek Öğrenci Yurdu

Denizli de en iyi erkek yurdu Cumhuriyet Erkek Öğrenci Yurdu dur. Denizli ye geldiğinizde erkek yurdumuza uğramadan karar vermeyin.

Erkek Öğrenci Yurdu

Denizli de en iyi erkek yurdu Cumhuriyet Erkek Öğrenci Yurdu dur. Denizli ye geldiğinizde erkek yurdumuza uğramadan karar vermeyin.

Erkek Yurdu

Denizli de en iyi erkek yurdu Cumhuriyet Erkek Öğrenci Yurdu dur. Denizli ye geldiğinizde erkek yurdu muza uğramadan karar vermeyin.

Yurt fotoğrafları

     Erkek Öğrenci Yurdumuz öğrencilerin yoğun olarak yaşadığı Pamukkale Üniversitesi‘ne yakın bir konumda bulunuyor. Sokağı sessiz, gürültüden uzak, öğrencilerin ders çalışmasına uygun. Denizli‘de uygun fiyatlı, ekonomik, ferah, güvenilir, en iyi ve en temiz yurdu arıyorsanız doğru yerdesiniz. Cumhuriyet Erkek Öğrenci Yurdu‘nun dış mekan ve sokak fotoğrafları olmak üzere yurt fotoğrafları nı sizin için ekledik.

Dış mekan yurt fotoğrafları na baktıysanız şimdi de sıra erkek öğrenci yurdumuzun bahçesinin, sosyal alanlarının, maskotunun ve binasının fotoğraflarında. Denizli‘deki en iyi erkek öğrenci yurdunun bahçesi de sohbet etmeye, oturmaya, eğlenmeye, zaman geçirmeye uygun. Uygun demişken herşey dahil sisteminin uygun fiyatlı olması da dikkat çeken en önemli özelliği. Ekonomi ve rahatlık ve temizlik ve tabiki güvenilirlik çok önemli.

İletişim

Asmalıevler Mh. 6654 Sk. No:4 Pamukkale-Denizli

Mobile: 0534 711 00 00
0534 712 00 00

Web: Denizli Cumhuriyet Erkek Öğrenci Yurdu

Son Yazılar